Piątek, 18 Październik 2019

Użytkownicy Online: 1

Nazwy produktów, znaki towarowe i ich zdjęcia są wyłączną własnością producentów, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i prezentacji produktów.
 

Kilka słów o nas

Firma Wokama powstała w 2008 roku. Od tego czasu niezmiennie zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksowym wyposażaniem łazienek w domkach jednorodzinnych, mieszkaniach, a także obiektach użyteczności publicznej. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów różnych producentów, jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kupujących. Jako firma stawiamy na miłą, fachową i rzetelną obsługę, czego owocem jest w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z zakupów klient.
 

W czym możemy pomóc?

 Co jest naszym celem?

Nie masz pomysłu na własną łazienkę, a może wręcz przeciwnie, w głowie masz ich zbyt wiele  i nie wiesz, który z nich wybrać? W obu przypadkach jesteśmy w stanie pomóc !!!
Nasze usługi obejmują:
- pomiary pomieszczeń
- doradztwo w zakresie doboru materiałów
- profesjonalna wizualizacja 
- sprzedaż produktów wykończeniowych
- transport towaru na budowę
- wykonawstwo oraz nadzór nad przebiegiem prac
To wszystko oferujemy w miłej i przyjaznej atmosferze.

Naszym celem jest pomoc w zaaranżowaniu łazienki w sposób praktyczny a zarazem estetyczny, w zgodzie z obowiązującymi trendami ale i z indywidualnymi preferencjami i  upodobaniami danego Klienta. Dzięki nam Twoja łazienka wyglądać będzie dokładnie  tak  jak sobie ją wymarzyłeś.
Czy masz już czasem dość robienia zakupów  w sklepach, w których za każdym razem obsługuje Cię inny sprzedawca? Czujesz się czasem w nich jak intruz, dla którego nikt  nie ma czasu? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, u nas dzięki indywidualnemu podejściu i  elastycznym godzinom pracy poczujesz  przyjemność ze wspólnego tworzenia swojej  wymarzonej łazienki.Współpracuj z nami i dołącz do grona zadowolonych Klientów !!!